DÜĞÜN ORGANİZASYONLARININ MERKEZİ

IŞILDAK KÜLTÜR SARAYI

Beylikdüzü Haramidere E-5 yan yol üzerinde bulunması ve 5 ayrı salon ile hizmet verme özelliği ile binlerce kişiyi ağırlayan Işıldak Kültür Sarayı Düğün Organizasyonlarında İstanbul genelinde en çok tercih edilen ilk ve tek mekan olma özelliğini taşımaktadır. İşletmemiz ayrıca siyasi organizasyonlar için sunum ekranları ve tecrübeli ekibi ile siyaset ve iş dünyası temsilcilerinin konuklarını ağırlayabildikleri bir yer özelliği taşımaktadır.

Işıldak Kültür Sarayı olarak 30 yıla aşkın bir süredir hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. İşletmemiz çok fonksiyonlu olmasından dolayı bir kaç organizasyonun bir arada yapılmasına imkan tanımaktadır. 500 araçlık otoparkı ile Işıldak Kültür Sarayı İstanbul’un bir çok bölgesinden talep almaktadır. Firmamız bir çok siyaset ve iş dünyası temsilcisinin bildiği ve tercih ettiği bir mekandır

Vip Salon

400 kapasiteli VIP salonumuz büyüleyici tasarımıyla Kendini özel hissetmek isteyenler için vazgeçilmez mekan haline gelmiştir.İsminden aldığı bütün özelliği konseptle tamamlamış VIP, sizlere ve davetlilerinize özel bir zaman geçirmenin heyecanını duyar. Bununla birlikte islami esaslara uygun düğün yapmak isteyenler içinde uygun mekandır. İki girişi çıkışı olup mescitleri hemen yanında olan bu salonda bayanlar ve erkeklerin salona girişi ayrı yerlerden olabiliyor. Düğün, davet, nişan, sünnet, dernek, vakıf ve çok amaçlı organizasyonlar için tercih edilen salondur.

Devamını oku

İnci Salonu

500 kapasiteli İnci salonumuz Mescitleri hemen yanında olmasıyla birlikte huzur dolu bu mekanda düğün, davet, nişan, sünnet, dernek, vakıf , iftar yemeği ve çok amaçlı organizasyonlar için tercih edilen salondur.

Devamını oku

Safir Balo Salonu

400 kapasiteli Safir balo salonumuz, sizleri peri masallarında hissettirecek konsepti ve ışıklandırmasıyla birlikte samimi dekorasyonu ile hafızalarda kalacak bir düğün için lüks ve konforun bir arada sunulduğu en özel mekandır. Sizler için düğün, davet, nişan, sünnet, dernek, vakıf , iftar yemeği ve çok amaçlı organizasyonlar için tercih edilen salondur.

Devamını oku

Gold Salon

Gold salonu 800 kişiye kadar hizmet vermektedir.Geniş ve ferah konsept tasarımın yanı sıra modern ve şıklığın bir arada sunulduğu farklı ışıklandırmalara sahip Gold salonunda kendinizi bir adım önde hissedebileceğiniz ve hayallerinizin gerçeğe dönüşeceği bir salondur. Özellikle geniş katılımlı düğün, davet, nişan, sünnet, dernek, vakıf, iş yemekleri, siyasi toplantılar, iftar yemeği ve çok amaçlı organizasyonlar için tercih edilen salondur.

Devamını oku

Grand Salon

Grand Salon

1500 kişi kapasiteli Grand Salonu, 2.000 metrekare alana sahiptir.Salon, çelik konstrüksiyonlu ve direksizdir.Son sistem donanımla davetlilere hizmet vermektedir. GRAND salonu, Gold ve Safir salonlarının arasında yer alan ses geçirmez panellerin açılmasıyla 1500 kişilik kapasiteye ulaşmaktadır.

 

Devamını oku